Μπορεί να είναι εικόνα κείμενοΑγαπητοί γονείς,
Σας ενημερώσουμε ότι ολοκληρώθηκε το πρώτο τετράμηνο του σχολικού έτους, και είναι η ώρα να παραλάβετε τους ελέγχους προόδου των παιδιών σας.
Σας προσκαλούμε θερμά στο σχολείο μας για την παραλαβή των ελέγχων προόδου του Α τετραμήνου, οι οποίοι θα σας επιδοθούν την Τετάρτη 7/2/2024 στις 12:30 στον χώρο του σχολείου. Στην περίπτωση που έχετε κώλυμα να προσέλθετε , οι έλεγχοι θα επιδοθούν μετά από επικοινωνία με το Σχολείο και αποκλειστικά και μόνο σε εσάς.
Είναι μια ευκαιρία να συναντηθούμε, να συζητήσουμε και την πρόοδο των παιδιών σας και να απαντήσουμε σε ερωτήσεις που ενδεχομένως έχετε. Θα χαρούμε πολύ να μοιραστούμε αυτές τις πληροφορίες μαζί σας.
Σας ευχαριστούμε για συνεργασία
Μπορεί να είναι εικόνα κείμενο που λέει "ΤΙ ΒΑΘΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ; ΕΓΩ ΣΤΕΡΟΥΜΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ NÀ ΣΕ ΜΟΡΦΩΣΩ, ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ! XA! ΧΩΡΙΣ 'XA'! ΧΩΡΙΣ XA ΕΙΜΑΙ ΑΡΙΣΤΟΣ!"Μπορεί να είναι εικόνα ένα ή περισσότερα άτομα και κείμενοΜπορεί να είναι απεικόνιση κείμενο