⭐️⭐️⭐️Μπράβο σας παιδιά μας , για την ενθουσιώδη συμμετοχή σας για ακόμη μία χρονιά στην εθελοντική δράση "Αστέρι της Ευχής". Με την αφοσίωσή σας, καταφέρατε να φωτίσετε τις ζωές άλλων ανθρώπων και δώσατε την ευκαιρία σε ένα παιδί να κάνει πραγματικότητα την επιθυμία του !
Η γενναιοδωρία και η αγάπη που επιδείξατε αποτελούν πηγή έμπνευσης για όλη την κοινότητά μας. Σας ευχαριστούμε που θέσατε τον εαυτό σας στη θέση άλλων και συνεισφέρατε θετικά στη ζωή των άλλων.
Συνεχίστε να είστε πηγή καλοσύνης και ελπίδας. Είμαστε υπερήφανοι για κάθε έναν από εσάς και για τον τρόπο που κάνατε το σχολείο μας να λάμπει στην κοινότητά μας.⭐️⭐️????????

Μπορεί να είναι εικόνα ‎4 άτομα, νοσοκομείο και ‎κείμενο που λέει "‎ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΣΤΕΡΙ ΤΗΣ ΕΥΧΗΣ 2023 2024 ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑΣ 10 ΕΠΑΛ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ Η μεγάλη οικογενεια των Αστερούληδων σάς εκφράζει την απεριόριστη ευγνωμοσύνη της. Με τη συμβολή σας θα εκπληρωθεί παρακάτω ευχή: Εύχομαι να συναντήσω τον αγαπημένο μου youtuber Σ., 13 ετών *Οι γονείς δεν επιθυμούν τη δημοσιοποίηση της ασθένειας TAT Hλo Αστέρια κO Υβέτ-Λουίζα Κοσμετάτου Πράεδρος desص Make 4-Wish. Bo-a- NnትHnላt Μαρία Γκαμαλούτσου Υπεύθυνη Προγραμματος‎"‎‎